Polityka prywatności

Twoja prywatność jest podstawą projektowania i rozwijania usług i produktów, które znasz i lubisz, dzięki czemu możesz mieć do nich pełne zaufanie i skoncentrować się na nawiązywaniu wartościowych znajomości.

Dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam informacji. Traktujemy to bardzo poważnie.

Nie uznajemy kompromisów w zakresie prywatności użytkowników. Wszystkie nasze produkty i usługi projektujemy z myślą o prywatności. Angażujemy ekspertów z różnych dziedzin, w tym prawa, bezpieczeństwa, inżynierii, projektowania produktów i innych, aby zapewnić, że wszystkie decyzje są podejmowane z myślą o prywatności.

Dokładamy wszelkich starań, aby zachować przejrzystość w zakresie przetwarzania danych. Ponieważ korzystamy z wielu tych samych usług online co Ty, zdajemy sobie sprawę, że typowymi problemami napotykanymi w polityce prywatności są niewystarczające informacje i zbyt skomplikowany język. Nasze podejście jest zupełnie inne: napisaliśmy naszą Politykę prywatności i powiązane dokumenty w zrozumiałym języku. Chcemy, aby użytkownicy przeczytali nasze zasady i zrozumieli nasze praktyki dotyczące prywatności!

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane były bezpieczne. Mamy zespoły ds. Bezpieczeństwa i ochrony danych. Stale aktualizujemy nasze praktyki bezpieczeństwa i inwestujemy w nasze wysiłki w celu zwiększenia bezpieczeństwa informacji o użytkownikach.

Nie ma wątpliwości, że nie jesteśmy w stanie pomóc Ci nawiązać wartościowych przyjaźni bez posiadania pewnych informacji o Tobie, takich jak podstawowe dane profilowe i osoby, z którymi chcesz się spotkać. Zbieramy również informacje generowane podczas korzystania z naszych usług, np. logi dostępowe, a także informacje od podmiotów trzecich, np. podczas uzyskiwania dostępu do naszych usług za pośrednictwem konta w mediach społecznościowych.

Kiedy korzystasz z naszych usług, zbieramy informacje o tym, jakie funkcje zostały użyte, w jaki sposób były używane i do jakich urządzeń uzyskano dostęp. Poniżej znajduje się więcej informacji:

  • Zbieramy informacje o aktywności w naszych usługach, na przykład o tym, jak z nich korzystasz i jak wchodzisz w interakcje z innymi użytkownikami
  • Zbieramy informacje o urządzeniach, z których korzystasz, aby uzyskać dostęp do naszych usług.

Głównym powodem wykorzystywania Twoich danych jest świadczenie i ulepszanie naszych usług. Ponadto wykorzystujemy informacje w celu zapewnienia bezpieczeństwa i wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować. Poniżej znajduje się szczegółowe wyjaśnienie różnych powodów, dla których wykorzystujemy Twoje informacje, wraz z praktycznymi przykładami.

Ponieważ naszym celem jest pomoc w nawiązaniu wartościowych relacji, udostępnianie informacji opiera się głównie na przekazywaniu ich innym użytkownikom. Udostępniamy również niektóre informacje o użytkowniku usługodawcom i partnerom, którzy pomagają nam świadczyć usługi, w niektórych przypadkach, organom prawnym.

Dokładamy wszelkich starań, aby chronić użytkowników przed nieuprawnionym dostępem, zmianą, ujawnieniem lub zniszczeniem danych osobowych. Podobnie jak w przypadku wszystkich firm technologicznych, pomimo naszych kroków w celu ochrony informacji, nie obiecujemy i nie należy oczekiwać, że Twoje dane osobowe zawsze pozostaną bezpieczne.

Regularnie monitorujemy nasze systemy pod kątem możliwych luk w zabezpieczeniach i regularnie sprawdzamy nasze praktyki dotyczące gromadzenia, przechowywania i przetwarzania danych, aby aktualizować nasze fizyczne, techniczne i organizacyjne środki bezpieczeństwa.

Ponieważ stale szukamy nowych i innowacyjnych sposobów, aby pomóc Ci nawiązać cenne znajomości, zasady te mogą z czasem ulec zmianie. Powiadomimy użytkowników przed wprowadzeniem jakichkolwiek istotnych zmian, aby mieli czas, aby się z nimi zapoznać.